4 db vegyes állapotú mesekönyv, ifjúsági irodalom, mind illusztrált: Nagyapó könyvtára, Gulliver utazásai ifjúsági kiadás, Gulliver ill. Róna Emy, Csongrádi Fajankó, vegyes állapotban, gyermeki kéz által részben színezett
Kriston Endre: Patkó Pista Jó gyermekek számára írta: Bp., (1930.) Szent István-Társulat. 59 l. lapszámozáson belüli táblákon Márton L. egészoldalas rajzaival. Kiadói, félvászon kötésben, kopott.