https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 94

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Monok István - Hapák József: A bibliás Rákócziak. Bp., 2006, Kossuth. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott, dombornyomott műbőr-kötés, jó állapotban.
1
18193.

Monok István - Hapák József: A bibliás Rákócziak. Bp., 2006, Kossuth. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott, dombornyomott műbőr-kötés, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
B. Nagy Margit: Várak, kastélyok, udvarházak, ahogy a régiek látták. XVII-XVIII. századi erdélyi összeírások és leltárak. Bukarest, 1973, Kriterion. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
1
18194.

B. Nagy Margit: Várak, kastélyok, udvarházak, ahogy a régiek látták. XVII-XVIII. századi erdélyi összeírások és leltárak. Bukarest, 1973, Kriterion. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Emlékkönyv Kelemen Lajos születésének nyolcvanadik évfordulójára. Szerk.: Bodor András, Cselényi Béla, Jancsó Elemér, Jakó Zsigmond, és Szabó T. Attila. Bólyai Tudományegyetem Kiadványai I. Tanulmányok 1. Kolozsvár-Bukarest, 1957, Tudományos Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt, sérült papír védőborítóban. Megjelent 3000+150 példányban.
1
18195.

Emlékkönyv Kelemen Lajos születésének nyolcvanadik évfordulójára. Szerk.: Bodor András, Cselényi Béla, Jancsó Elemér, Jakó Zsigmond, és Szabó T. Attila. Bólyai Tudományegyetem Kiadványai I. Tanulmányok 1. Kolozsvár-Bukarest, 1957, Tudományos Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt, sérült papír védőborítóban. Megjelent 3000+150 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Zsidi Paula: Az aquincumi polgárváros. Vezető az Aquincumi Múzeum romkertjében. Aquincumi Zsebkönyvek 1. Bp., 2013., BTM Aquincumi Múzeum - Archeolingua Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés,
1
18196.

Zsidi Paula: Az aquincumi polgárváros. Vezető az Aquincumi Múzeum romkertjében. Aquincumi Zsebkönyvek 1. Bp., 2013., BTM Aquincumi Múzeum - Archeolingua Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés,

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lestyán Sándor: Az ismeretlen Táncsics. Budapest Székesfőváros Várostörténeti Monográfiái 16. Bp.,(1945.), ,,Budapest" Irodalmi, Művészeti és Tudományos Intézet, 1 (duplaoldalas címkép) t.+ 83+3 p. 26 (fekete-fehér képtáblák) t. + 1 (kihajtható térkép) t. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, a hátsó borító javított, foltos borítóval, nagyrészt felvágatlan lapokkal.
1
18197.

Lestyán Sándor: Az ismeretlen Táncsics. Budapest Székesfőváros Várostörténeti Monográfiái 16. Bp.,(1945.), ,,Budapest" Irodalmi, Művészeti és Tudományos Intézet, 1 (duplaoldalas címkép) t.+ 83+3 p. 26 (fekete-fehér képtáblák) t. + 1 (kihajtható térkép) t. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, a hátsó borító javított, foltos borítóval, nagyrészt felvágatlan lapokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
EUR
,
13,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vida István - Vörös Vince: A Független Kisgazdapárt képviselői. 1944-1949. Életrajzi lexikon. Történeti elitkutatások. Bp., 1991., ELTE Szociológiai és Szociálpolitikai Intézet. Kiadói papírkötés.   Az egyik szerző, Vörös Vince. (1911-2001) politikus, országgyűlési képviselő, az Országgyűlés alelnöke (1990-1994) által Dr. Papp Istvánnak az Országgyűlés Elnöki Titkársága vezetőjének részére DEDIKÁLT példány, dátumozva (1992. márc. 31.) + 1992 Vörös Vince könyvhöz tartozó gépelt ajándékozó levele, fejléces papíron, autográf aláírásával.
1
18198.

Vida István - Vörös Vince: A Független Kisgazdapárt képviselői. 1944-1949. Életrajzi lexikon. Történeti elitkutatások. Bp., 1991., ELTE Szociológiai és Szociálpolitikai Intézet. Kiadói papírkötés. Az egyik szerző, Vörös Vince. (1911-2001) politikus, országgyűlési képviselő, az Országgyűlés alelnöke (1990-1994) által Dr. Papp Istvánnak az Országgyűlés Elnöki Titkársága vezetőjének részére DEDIKÁLT példány, dátumozva (1992. márc. 31.) + 1992 Vörös Vince könyvhöz tartozó gépelt ajándékozó levele, fejléces papíron, autográf aláírásával.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Weiczner Jenő: "Ez most a sorsod, kiüldözött zsidó". Wesley János kiadó, kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
1
18199.

Weiczner Jenő: "Ez most a sorsod, kiüldözött zsidó". Wesley János kiadó, kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Gyurits Antal. Magyarok története. Tanodai és magánhasználatra vezérfonal az első oktatásban. Pest, 1858, Lauffer és Stolp. 98 p. Első kiadás. Korabeli félvászon kötés, helyenként kissé foltos lapokkal.
1
18200.

Gyurits Antal. Magyarok története. Tanodai és magánhasználatra vezérfonal az első oktatásban. Pest, 1858, Lauffer és Stolp. 98 p. Első kiadás. Korabeli félvászon kötés, helyenként kissé foltos lapokkal.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
8
 
Rotteck, Karl von: Allgemeine Geschichte vom Anfang der historischen Kenntniß bis auf unsere Zeit. Sechster Band (VII. köt.) Hozzákötve: Siebenter Band. (VIII. köt.) Freiburg im Breisgau, 1824, Herder'sche Kunst- und Buchhandlung, 1 t.+IV+3-228 p.+1 (kihajtható tábla) t. + 1 t.+IV+-3-304 p. Német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kopott borítóval.
1
18201.

Rotteck, Karl von: Allgemeine Geschichte vom Anfang der historischen Kenntniß bis auf unsere Zeit. Sechster Band (VII. köt.) Hozzákötve: Siebenter Band. (VIII. köt.) Freiburg im Breisgau, 1824, Herder'sche Kunst- und Buchhandlung, 1 t.+IV+3-228 p.+1 (kihajtható tábla) t. + 1 t.+IV+-3-304 p. Német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kopott borítóval.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Nyeste Zoltán: Recsk - Emberek az embertelenségben, Bp., 1989. Püski. Kiadói papírkötésben
1
18202.

Nyeste Zoltán: Recsk - Emberek az embertelenségben, Bp., 1989. Püski. Kiadói papírkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1956 Nagy Ernő (szerk.): A forradalom sajtója, Bp 1988. Áramlat független kiadó 19 db újság és szórólap reprint mappában + hozzá két eredeti forradalmi újság
1
18203.

1956 Nagy Ernő (szerk.): A forradalom sajtója, Bp 1988. Áramlat független kiadó 19 db újság és szórólap reprint mappában + hozzá két eredeti forradalmi újság

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2022 Archaeologiai Értesítő 147. sz. A Magyar Régészeti és Művészettörténeti Társulat tudományos folyóirata. Főszerk.: Vida Tivadar. Szerk.: Váczi Gábor. Bp., 2002., Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés.
1
18204.

2022 Archaeologiai Értesítő 147. sz. A Magyar Régészeti és Művészettörténeti Társulat tudományos folyóirata. Főszerk.: Vida Tivadar. Szerk.: Váczi Gábor. Bp., 2002., Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse