Miklós Imre: A magyar vasutasság oknyomozó történelme. A legelső vasúttól - napjainkig. A "Történetírás" Könyvei I. kötet. Szerk.: Dr. Belitzky János. Vác, 1937, Kapisztrán Nyomda-ny. Kiadói díszesen aranyozott, dombornyomásos egészvászon-kötésben, az elülső szennylapon hiánnyal, a címlap tetején egy csíkban restaurált, egy lapon folttal, a borítón kopásnyommal. Számozott, 95. számú, a szerző, Miklós Imre által aláírt példány. 18 lap hiányzik
Magyar Királyi Államvasutak. 1. szám. Szolgálati szabályzat a magyar királyi államvasutak alkalmazottai részére. Bp., 1937, MÁV, (Stephaneum-ny.), 120 p. Kiadói félvászon-kötés.
Petrik Ottó: 100 éves a budai hegypálya. Vasutak világa 1. Bp., 1970, Magyar Vasútmodellezők és Vasútbarátok Országos Egyesülete, 64 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói tűzött papírkötés. Megjelent 2000 példányban.