Bücher: Bahn. Lokomotive

Zahl der Lose: 5

Miklós Imre: A magyar vasutasság oknyomozó történelme. A legelső vasúttól - napjainkig. A "Történetírás" Könyvei I. kötet. Szerk.: Dr. Belitzky János. Vác, 1937, Kapisztrán Nyomda-ny. Kiadói díszesen aranyozott, dombornyomásos egészvászon-kötésben, az elülső szennylapon hiánnyal, a címlap tetején egy csíkban restaurált, egy lapon folttal, a borítón kopásnyommal. Számozott, 95. számú, a szerző, Miklós Imre által aláírt példány. 18 lap hiányzik
19300.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Mezei István: Az M41 2300-as dízelmozdony szerkezete és működése (2303 pályaszámtól). Bp., 2006, MÁV ZRt. Gépészeti Üzletág. Számos fekete-fehér fotóval, ábrákkal illusztrált. Kiadói spirálfűzéses papírkötés.
19301.

Rufpreis:
5 000 HUF

Magyar Királyi Államvasutak. 1. szám. Szolgálati szabályzat a magyar királyi államvasutak alkalmazottai részére. Bp., 1937, MÁV, (Stephaneum-ny.), 120 p. Kiadói félvászon-kötés.
19302.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Robert Frederick Vonatok (100 kérdés- 100 válasz) Ventus Libro, 2004,  Kiadói kartonált papírkötés.
19303.

Rufpreis:
2 400 HUF

Petrik Ottó: 100 éves a budai hegypálya. Vasutak világa 1. Bp., 1970, Magyar Vasútmodellezők és Vasútbarátok Országos Egyesülete, 64 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói tűzött papírkötés. Megjelent 2000 példányban.
19304.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF