Rau Tibor (1934-2009), 26 db mű: Kiváló áruk fóruma - anti reklám, 1975. Mappa 26 db, részben erotikus karikatúrával. Akvarell, tus, kollázs. Jelzett a borítón (egyes lapok jelzés nélkül). Mappába ragasztva. 29×21,5 cm