Hóman Bálint: Magyar sors - magyar hivatás. Múlt és jövő. Bp., 1942, A... https://www.darabanth.com/de/45-Gross-Auktion/45.1/Bucher/Bucher-Geschichte~18515/Homan-Balint-Magyar-sors-magyar-hivatas-Mult-es-jovo-Bp-1942-Athenaeum-307p-Kiadoi~II3440932
3440932
19198
45
Books: History
Beschreibung: Hóman Bálint: Magyar sors - magyar hivatás. Múlt és jövő. Bp., 1942, Athenaeum. 307p. Kiadói papírkötés, gerinc kissé sérült, kopottas állapotban.
: tg