Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 115

31448.

Rufpreis:
1 600 HUF

1965-1982. "BKV Előre" 6db-os díjtétel, közte: 1965. "Bp. Előre SC. 1965. IV. díj Finn dingi" üveg plakett fém rátéttel (78x78mm) lakkozott fa posztamensen (150x170x17mm) + 1976. "BKV Előre SC - 1976. V. 2. - Finn s. III." jelzett Hollóházi porcelán díjérem (60mm) + 1982. "Kővári Károly Emlékverseny 1982 - BKV Előre SC" kiméretű fém serleg talapzaton (75mm) T:UNC-VF
31449.

Rufpreis:
2 000 HUF

31450.

Rufpreis:
1 400 HUF

1965. "Universiade Budapest 1965" a FISU világjátékok aranyozott, zománcozott bronz jelvénye + bronz jelvény "Competiteur" felirattal, mindkettő egy szalagon, résztvevői jelvény T:XF
31451.

Rufpreis:
3 000 HUF

1968. "Mélyépítő Vállalatok Sportegyesülete" névre szóló fém serlege (~20x5cm) T:AU
31452.

Rufpreis:
1 400 HUF

~1970. "Spartacus - 15 éves kiváló sportmunkáért" bronz plakett, zománcozott címeres rátéttel, eredeti dísztokban (65x108mm) T:1-
31453.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

~1970-1980. 6 darabos kerámia és porcelán sport emlékérem és emlékplakett tétel, közte 1972. "Országos Marathoni Bajnokság - Ózd 1972" egyoldalas kerámia sport emlékérem (110mm) T:1-,2
31454.

Rufpreis:
2 000 HUF

31455.

Rufpreis:
5 000 HUF

1971-1986. 10db-os "Videoton" vitorlás díjérem- és plakett-tétel. Benne 4db "Videoton SC" díjérem mellszalagon és 6xklf "Videoton Kupa" plakett fa talapzaton T:UNC,AU
31456.

Rufpreis:
2 400 HUF

1972. "BP. Építők SC - 1922-1972" a Budapesti Építők Sport Club zománcozott jubileumi jelvénye (19mm) T:AU
31457.

Rufpreis:
2 000 HUF

1976. "Középfokú Iskolák Országos Bajnoksága - Dunaújváros / Magyar Diáksport Tanács" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: TT (70mm) T:2 patina
31458.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

1977. "Dunaújvárosi Papír Sportkör" egyoldalas Zsolnay porcelán emlékérem (103mm) T:1-
31459.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF