Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 115
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2822158
31448
449
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
2960050
31449
449
Numismatik
1965-1982. "BKV Előre" 6db-os díjtétel, közte: 1965. "Bp. Előre SC. 1965. IV. díj Finn dingi" üveg plakett fém rátéttel (78x78mm) lakkozott fa posztamensen (150x170x17mm) + 1976. "BKV Előre SC - 1976. V. 2. - Finn s. III." jelzett Hollóházi porcelán díjérem (60mm) + 1982. "Kővári Károly Emlékverseny 1982 - BKV Előre SC" kiméretű fém serleg talapzaton (75mm) T:UNC-VF 2816281
31450
449
Numismatik
2936000
31451
449
Numismatik
1965. "Universiade Budapest 1965" a FISU világjátékok aranyozott, zománcozott bronz jelvénye + bronz jelvény "Competiteur" felirattal, mindkettő egy szalagon, résztvevői jelvény T:XF
2959993
31452
449
Numismatik
1968. "Mélyépítő Vállalatok Sportegyesülete" névre szóló fém serlege (~20x5cm) T:AU
2822780
31453
449
500
Numismatik
~1970. "Spartacus - 15 éves kiváló sportmunkáért" bronz plakett, zománcozott címeres rátéttel, eredeti dísztokban (65x108mm) T:1- 2817351
31454
449
Numismatik
~1970-1980. 6 darabos kerámia és porcelán sport emlékérem és emlékplakett tétel, közte 1972. "Országos Marathoni Bajnokság - Ózd 1972" egyoldalas kerámia sport emlékérem (110mm) T:1-,2
2817384
31455
449
Numismatik
2960018
31456
449
Numismatik
1971-1986. 10db-os "Videoton " vitorlás díjérem- és plakett-tétel. Benne 4db "Videoton SC" díjérem mellszalagon és 6xklf "Videoton Kupa" plakett fa talapzaton T:UNC,AU
2942017
31457
449
Numismatik
1972. "BP. Építők SC - 1922-1972" a Budapesti Építők Sport Club zománcozott jubileumi jelvénye (19mm) T:AU
2793451
31458
449
500
Numismatik
1976. "Középfokú Iskolák Országos Bajnoksága - Dunaújváros / Magyar Diáksport Tanács" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: TT (70mm) T:2 patina
2817254
31459
449
Numismatik
1977. "Dunaújvárosi Papír Sportkör" egyoldalas Zsolnay porcelán emlékérem (103mm) T:1-
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF