11837.
Beendet 449. Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
2 800 HUF
7,59 EUR, 8,75 USD
Bezdány Zsolt: Női portré. Bőr kép, plasztika. Jelzett a hátoldalán. Apró kopásnyomokkal. 51,5x44 cm