Richard Lotter (1856-?) után: A lóverseny győztese (Der Sieger des Rennens). Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Richard Bong kiadása, 1892. Moderne Kunst, Illustrierte Zeitschrift VI. 24. Üvegezett fakeretben. 30x47 cm