10448.
Beendet 449. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 200 HUF
11,38 EUR, 13,13 USD
Záhonyi jelzéssel: Tere-fere. Olaj, vászon, kissé sérült. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 26x30 cm