10432.
Beendet 449. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
20 000 HUF
54,20 EUR, 62,50 USD
Walcutto jelzéssel: Papagájok. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 91x122 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!