10475.
Beendet 449. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
19 000 HUF
51,49 EUR, 59,38 USD
Szatmáry Sz. J. jelzéssel: Enteriőr festményekkel. Olaj, vászon. 60x80 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.