10500.
Beendet 449. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
10 000 HUF
27,10 EUR, 31,25 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Körforgás. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 10x18 cm