10520.
Beendet 449. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD
Jelzés nélkül: Imádkozó szent. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 13×9 cm