10423.
Beendet 449. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
14 000 HUF
37,94 EUR, 43,75 USD
Jelzés nélkül: Canal grande, Velence. Olaj, karton. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 29,5x46 cm