10434.
Beendet 449. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
16 000 HUF
43,36 EUR, 50,00 USD
J Bednárik jelzéssel: Kislány bohóccal. Akvarell, papír, sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 61x42 cm