10455.
Beendet 449. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
19 000 HUF
51,49 EUR, 59,38 USD
A. Eary jelzéssel: Rőzseszedő. Olaj, vászon. Kissé sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 56×69 cm