Kapussy György (1903-1986): Bodonyi táj. Olaj, karton, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal és egy ceruzavázlattal. Jobb alsó sarkában apró sérüléssel. Fakeretben. 35×50 cm