Foto

Zahl der Lose: 366

cca 1960 Velence és Verona, 12 db feliratozott sajtófotó / Venice, Verona, 12 press photos, 16x14 cm
12840.

Rufpreis:
2 400 HUF

1956 Lábatlan forradalmi tömeg Francia sajtófotó / Photo from the 1956 revolution. French press photo 18x12 cm
12841.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1880 Tátra, Központi Kárpátok fotó. Kartonon, sarka kissé sérült 17x11 cm
12842.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1916 Sianki (Lengyelország) viadukthíd javítása, a Német Hadsereg Főparancsnokságának pecsétjével jelzett vintage fotó, ezüst zselatinos fotópapíron, 12x17 cm
12843.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1960-70 egy utazó érdekes fotóanyaga, különféle hazai (Dunakanyar, Visegrád, Gemenc, Szekszárd, Bükk, Veszprém stb.) és külföldi (Magas-Tátra, Prága, NDK, NSZK, Mercyfalva stb.) helyszínekről, többségeben feliratozott, össz. több mint 200 db fotó, nagy többségében 9x14 cm méretben és néhány színes dia római látnivalókról valamint. Korabeli Forte kartondobozokban. Érdekes, átnézésre érdemes anyag!
12844.

Rufpreis:
2 800 HUF

cca 1980 A Tatai úti víztorony és a Margitszigetet (víztorony, Szabadtéri Színpad, stb.) 8 db nagyméretű dekoratív fotó 24x30 cm
12845.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

1912 Algyői Tiszahíd-erősítés a Szeged-Nagyvárad vasútvonalon 1912. októberében, 6 db fotó (közte egy sérült), feliratozott albumlapra ragasztva, 11x8 cm
12846.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1960-1980 Szeged, a vár maradványa és modern stílusú lakóépület (Dugonics tér - Kárász u. sarok), 2 db nagyméretű fotó, kisebb felületi sérülésekkel, törésnyomokkal, 38x26 cm és 37x23,5 cm
12847.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1890-1910 Külföldi épületek, helyszínek: Németország (Konstanz, Schnetztor), Olaszország (Genova, Como), Svájc (Lugano, Vierwaldstättersee); 7 db nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, kissé hullámos, helyenként foltos kartonok, 18,5x12 cm és 28x22,5 cm között
12848.

Rufpreis:
2 800 HUF

25 Db nagyméretű kép kastélyokról kívülről-belülről.
12849.

Rufpreis:
1 200 HUF

7 Db nagyméretű fotó a Paksi Szentlélek templomról melyet Makovecz Imre tervezett.
12850.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1900 Svájc, hegyi út alagúttal Davos közelében, nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, 27x21 cm
12851.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF