Tétel

Rufpreis:

1 400 HUF

Beschreibung:

Katolikus Oktató és imádságos könyv, ford.: Bányik Ignácz. Budapest, 1895, Franklin társulat. Egészbőr-kötés, enyhén kopott és sérült kijáró lapokkal. Sérült kartonált tokban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras