18028.
Beendet 449. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Szabolcs-Szatmár két évtizede. Illusztrált, szemelvényes bibliográfia. Összeáll.: Somogyi Jolán. Nyíregyháza, 1965. Kiadói papírkötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.