Tétel

Rufpreis:

5 000 HUF

Beschreibung:

Illustrierter Führer durch Dalmatien. (Abbazia-Lussinpiccolo). Längs der Küste von Albanien bis Korfu und nach den Ionischen Inseln. A. Hartleben's Illustrirter Führer Nr. 12. Wien-Pest-Leipzig, 1902, A. Hartleben's Verlag, XVI+176 p. + XI (színes térképek) t. Ötödik, teljesen átdolgozott és bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, a belső kötéstáblákat és szennylapokat ceruzával összefirkálták.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : hsz