Henry M Stanley: In Darkest Africa. Vol II. London, 1890, Sampson Low Marston. 472 p. Angol nyelven. Kiadói illusztrált, aranyozott egészvászon kötés, gerincen apró sérüléssel, borítón apró kopásnyomokkal, helyenként kissé foltos lapokkal.