18065.
Beendet 449. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD
Gösta Montell: Mongol pusztákon kerestül. Sven Hedin előszavával ford.: Halász Gyula. én. Budapest, Athenaeum. Egészvászon kötés, minimálisan kopott gerinccel.