18075.
Beendet 449. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD
Dr. Molisch Hans: A felkelő nap országában. Ford.: Dr. Rapaics Rajmund. Budapest, 1930, Királyi Magyar Természettudományi Társ. Szövegközti fekete-fehér képanyaggal illusztrált Egészvászon-kötés aranyozott borítóval, sérült gerinccel.