Dr. Bokor Ervin: Menekülés a szibériai fogságból. Japánon és Anglián keresztül. Két magyar tiszt viszontagságai. Bp.,1919, Franklin Társulat. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, névbejegyzéssel. 520 p.