18003.
Beendet 449. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
8 000 HUF
16
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. Bosznia és Herczegovina. Bp., 1901, Magyar Királyi Államnyomda, XII+512 p. Gazdag szövegközi és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott félbőr-kötésben, festett lapélekkel, a gerincen kisebb sérüléssel, a borítón némi kopással, egyébként nagyrészt jó állapotban.