4 000 HUF
Az 1865-dik évi december 10-dikére hirdetett Országgyülés képviselőházának naplója. V kötet. Szerk.: Greguss Ágost. Hiteles kiadás. Pest, 1866, Emich Gusztáv, XIII+(2)+369 p. Korabeli, aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, foltos gerinccel, benne a Főrendiház címeres bélyegzőivel.