Tétel

Rufpreis:

30 000 HUF

13

Beschreibung:

1543 Thucydidis Atheniensis historiographi de bello Peloponnensium Atheniensium. Libri VIII. [Thuküdidész athéni történész az athéniak peloponnészoszi háborújáról]. 6 sztl. lev. + 227 p. Latin nyelven. Erősen sérült, aranyozott, bordázott gerincű egészbőr-kötésben, szétváló fűzéssel, a címlapon 1785-ös tulajdonosi névbejegyzéssel (áthúzva), a lapokon helyenként kézzel írt széljegyzetekkel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert