Bölöni Györgyné: Szenvedések könyve. Bp., 1957, Szépirodalmi Könyvkiad... https://www.darabanth.com/de/449-Fernauktion/449.0/Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~2000028/Boloni-Gyorgyne-Szenvedesek-konyve-Bp-1957-Szepirodalmi-Konyvkiado-Masodik-kiadas-~II2980845
2980845
18971
449
Rufpreis:
1 600 HUF 4,34 EUR , 5,00 USD
Beschreibung: Bölöni Györgyné: Szenvedések könyve. Bp., 1957, Szépirodalmi Könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány. Megjelent 3000 példányban.
: hsz