Keramiken Zahl der Lose: 291
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2974417
11289
448
2200
Art-ceramics
Antik madármintás kerámia falitál, masszába karcolt és festett díszítéssel, jelzéssel, kopással, d: 23,5 cm
2973819
11290
448
2200
Art-ceramics
3 darab retro söröskorsó, közte Városlőd, kis kopottsággal, m: 10-16,5 cm
2972771
11291
448
3800
Art-ceramics
Miskolc, mázas butykos. Kézzel festett, mázas cserép Jelzett XX. sz. eleje 20 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF