https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Militaria

Zahl der Lose: 212

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Rózsa Péter (1936-2015) 1997. "30 éves a Kossuth Lajos Katonai Főiskola" egyoldalas öntött bronz emlékérem (32mm) T:1-
1
33624.

Rózsa Péter (1936-2015) 1997. "30 éves a Kossuth Lajos Katonai Főiskola" egyoldalas öntött bronz emlékérem (32mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1997. "Újszentiván" Al plakett, füllel, hátoldalán "Az újszentiváni rádiótechnikai század megalakulásának 45. évfordulója alkalmából" matricával a hátlapon (122mm) T:AU
1
33625.

1997. "Újszentiván" Al plakett, füllel, hátoldalán "Az újszentiváni rádiótechnikai század megalakulásának 45. évfordulója alkalmából" matricával a hátlapon (122mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
"A Magyar Királyság kitüntetései 1920-1945" nagyméretű plakáton, képekkel a kitüntetésekről, paszpartuzva, dekoratív, fahatású műanyag keretben, üvegezve. A Hadimúzeum Alapítvány által készített másolat, a Hadtörténeti Múzeumban őrzött eredeti plakátról. Jó állapotban
1
33626.

"A Magyar Királyság kitüntetései 1920-1945" nagyméretű plakáton, képekkel a kitüntetésekről, paszpartuzva, dekoratív, fahatású műanyag keretben, üvegezve. A Hadimúzeum Alapítvány által készített másolat, a Hadtörténeti Múzeumban őrzött eredeti plakátról. Jó állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1998. "60 éves a Magyar Légierő" részben festett, bronz emlékérem. Szign.: Bognár György (42mm) T:AU patina
1
33627.

1998. "60 éves a Magyar Légierő" részben festett, bronz emlékérem. Szign.: Bognár György (42mm) T:AU patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
2
 
1998. "Hadtörténeti Intézet és Múzeum 1918 - 1998" egyoldalas, zöld üvegplakett (~104-105mm) T:1
1
33628.

1998. "Hadtörténeti Intézet és Múzeum 1918 - 1998" egyoldalas, zöld üvegplakett (~104-105mm) T:1

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2002. Az "Aranykor" Kitüntető Cím bronz fokozata zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval dísztokban T:UNC  NMK 813.
1
33629.

2002. Az "Aranykor" Kitüntető Cím bronz fokozata zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval dísztokban T:UNC NMK 813.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
~2006. "56-os Szövetség Érdemkeresztje 'Hűségért" zománcozott bronz kitüntetés szalagon, szalagsávval, "164" sorszámmal, dísztokban T:1 ~2006. "League of 56 Merit Cross 'For Loyalty" enamelled bronze decoration with ribbon with "164" serial number in case C:UNC
1
33630.

~2006. "56-os Szövetség Érdemkeresztje 'Hűségért" zománcozott bronz kitüntetés szalagon, szalagsávval, "164" sorszámmal, dísztokban T:1 ~2006. "League of 56 Merit Cross 'For Loyalty" enamelled bronze decoration with ribbon with "164" serial number in case C:UNC

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2010. "60 éves a Magyar Honvédség Vegyvédelmi Szolgálata" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC
1
33631.

2010. "60 éves a Magyar Honvédség Vegyvédelmi Szolgálata" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Amerikai Egyesült Államok DN "Partiőrség Szakértő" bronz kitüntetés mellszalaggal T:1-  USA ND "U.S. Coastguard Expert" bronze decoration with ribbon C:AU
1
33632.

Amerikai Egyesült Államok DN "Partiőrség Szakértő" bronz kitüntetés mellszalaggal T:1- USA ND "U.S. Coastguard Expert" bronze decoration with ribbon C:AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Amerikai Egyesült Államok DN "Katonai teljesítményért" bronz kitüntetés mellszalaggal T:1-  USA ND "For military achievement" bronze decoration with ribbon C:AU
1
33633.

Amerikai Egyesült Államok DN "Katonai teljesítményért" bronz kitüntetés mellszalaggal T:1- USA ND "For military achievement" bronze decoration with ribbon C:AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ausztria 1934-1935. Sárkány Lajos számára kiállított 3db klf háborús emlékéremhez tartozó igazolvány, közte: "Tiroli Háborús Emlékérem", "Osztrák Háborús Emlékérem", "Porosz Háborús Emlékkereszt II. osztálya hadiékítménnyel" Austria 1934-1935. Certifiates of commemorative war medals for Lajos Sárkány, with certificates of the following decorations: "Medal for the Defense of Tyrol", "Great War Commemorative Medal", "Prussian War Honor Cross with swords"
1
33634.

Ausztria 1934-1935. Sárkány Lajos számára kiállított 3db klf háborús emlékéremhez tartozó igazolvány, közte: "Tiroli Háborús Emlékérem", "Osztrák Háborús Emlékérem", "Porosz Háborús Emlékkereszt II. osztálya hadiékítménnyel" Austria 1934-1935. Certifiates of commemorative war medals for Lajos Sárkány, with certificates of the following decorations: "Medal for the Defense of Tyrol", "Great War Commemorative Medal", "Prussian War Honor Cross with swords"

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
6
 
Bulgária 1908. "Polgári Érdemrend Parancsnoki Kereszt" zománcozott, aranyozott fém kitüntetés mellszalag nélkül, erősen sérült, hiányos, részben javított állapotban (63x95mm) T:F Bulgaria 1908. "Order of Civil Merit Commander's Cross" enamelled, gilt metal decoration without ribbon, in badly damaged, incomplete, partially repaired condition (63x95mm) C:F
1
33635.

Bulgária 1908. "Polgári Érdemrend Parancsnoki Kereszt" zománcozott, aranyozott fém kitüntetés mellszalag nélkül, erősen sérült, hiányos, részben javított állapotban (63x95mm) T:F Bulgaria 1908. "Order of Civil Merit Commander's Cross" enamelled, gilt metal decoration without ribbon, in badly damaged, incomplete, partially repaired condition (63x95mm) C:F

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse