Militaria

Zahl der Lose: 212

~1980. "Pápa MN (Magyar Néphadsereg) 2519 - SZTRELBA - 82" egyoldalas bronz emlékérem (99mm) T:XF
33600.

Rufpreis:
2 000 HUF

~1980. "Magyar Néphadsereg 8354 - 20 / Veszprém" az 54. honi rádiótechnikai ezred emlékplakettje, eredeti tokban (99mm) T:AU kis patina
33601.

Rufpreis:
2 000 HUF

~1988. "Honvédelmi Érdemérem 15 év után" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, tokban + DN "Magyar Honvédelmi Szövetség - 30" egyoldalas bronz emlékérem tokban (~74mm) + 4db különböző műgyantás/festett "MHSZ" kitűző T:AU,XF
33602.

Rufpreis:
2 000 HUF

1989. "Igazolt Magyar Szabadságharcosok Világszövetsége 1989" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés pillangócsattal, nem hozzávaló tokban T:AU zománchiba
33603.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

1989. "Igazolt Magyar Szabadságharcos Szövetség / '56-os Forradalmi Nemzeti Szövetség 1989" aranyozott, zománcozott fém kitüntetése "119" sorszámmal, pillangócsattal, eredeti tokban T:AU
33604.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

1989. "Magyar Politikai Foglyok Szövetsége - 1944-1989" műgyantás kitüntetés mellszalagon (4x), összefűzve T:AU,XF
33605.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

~1990. "Posztumusz 1956-os Emlékérem / A hazáért és a szabadságért" ezüstözött bronz kitüntetés, mellszalaggal, hátoldalán "D.L. Vésnök Kft." gyártói jelzéssel, műanyag dísztokban, adományozói okirattal T:AU NMK 750.
33606.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

1996. "Igazolt Magyar Szabadságharcos Szövetség / A helytállásért" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés "105" sorszámmal, pillangócsattal, szalagsávon miniatűrrel, eredeti tokban T:AU
33607.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

~1990-2000. "1956-os Emlékérem" zománcozott, aranyozott fém kitüntetés mellszalagon T:AU NMK 749.var
33608.

Rufpreis:
3 000 HUF

~1990-2000. "Igazolt Magyar Szabadságharcos Szövetség Érdemcsillag" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés, miniatűrrel díszdobozban (70x70mm) T:UNC / Hungary ~1990-2000. "Hungarian Proved Association of War of Independence Merit Star" gilt, enamelled metal medallion with miniature on thin ribbon, in original case (70x70mm) C:UNC
33609.

Rufpreis:
12 000 HUF

~1990-2000. Az Igazolt Magyar Szabadságharcos Szövetség kitüntetéseihez tartozó több klf szalagsáv és miniatűr nagyrészt összefűzve (10x), némelyik szalagsáv sérült állapotban T:AU,XF
33610.

Rufpreis:
10 000 HUF

~1990-2000. "Október 23 Hűség Érdemrend Csillaga" ezüstözött, festett kitüntetés dísztokban (70x70mm) T:AU
33611.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF