1989. "Igazolt Magyar Szabadságharcos Szövetség / '56-os Forradalmi Nemzeti Szövetség 1989" aranyozott, zománcozott fém kitüntetése "119" sorszámmal, pillangócsattal, eredeti tokban T:AU
1996. "Igazolt Magyar Szabadságharcos Szövetség / A helytállásért" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés "105" sorszámmal, pillangócsattal, szalagsávon miniatűrrel, eredeti tokban T:AU
~1990-2000. "Igazolt Magyar Szabadságharcos Szövetség Érdemcsillag" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés, miniatűrrel díszdobozban (70x70mm) T:UNC / Hungary ~1990-2000. "Hungarian Proved Association of War of Independence Merit Star" gilt, enamelled metal medallion with miniature on thin ribbon, in original case (70x70mm) C:UNC
~1990-2000. Az Igazolt Magyar Szabadságharcos Szövetség kitüntetéseihez tartozó több klf szalagsáv és miniatűr nagyrészt összefűzve (10x), némelyik szalagsáv sérült állapotban T:AU,XF