Tétel

Katalognummer:

33525.
Beendet 448. Fernauktion
Militaria

Rufpreis:

20 000 HUF

Beschreibung:

1939. "Magyar Bronz Érdemérem hadiszalagon" aranyozott bronz kitüntetés, fémjellel, hadiszalagon T:AU kopott aranyozás Hungary 1939. "Hungarian Bronze Merit Medal on a war ribbon" gold plated bronze decoration with hallmark and ribbon C:AU worn gilt NMK 393.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk