Uhren Zahl der Lose: 180
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2832243
12726
448
30000
Watches
Ezüst (Ag) tokos, kulcsos zsebóra, mechanikus szerkezettel, kissé sérült számlap, működik, jelzett, d: 47 mm
2930001
12727
448
Watches
Molnia duplafedeles zsebóra, másodpercmutatóval, működik, d: 50 mm
2930018
12728
448
15000
Watches
Gucci replika női karóra, kvarc, működik, d: 14 mm
2832298
12729
448
50000
Watches
2967108
12730
448
Watches
Régi, nagyméretű Regulateur zsebóra + szovjet Zlatoustovskiy stopper. Nem működő, sérült, hiányos állapotban. d: 47 - 66 mm 2974270
12731
448
Watches
2 db régi zsebóra: "Petőfy Sándor" Schönwald Imre, Pécs, XX. sz. eleje, plasztikus virágmintával díszített, duplafedeles tokkal + jelzés nélküli, fémtokos zsebóra. Nem működő, sérült állapotban, d: 43-47 mm 2929994
12732
448
Watches
Boss antimagnetic dupla fedeles zsebóra, fém házzal, működik, d: 47 mm
2973987
12733
448
Watches
2 db régi zsebóra (Junghans, Chronometre), nem működő, sérült állapotban, d: 45-50 mm 2866226
12734
448
11000
Watches
Bruno Banani quartz karóra, működik, pontos, d: 35 mm
2967336
12735
448
3800
Watches
9 darab zsebóra alkatrész, közte számlapok, klf méretben és állapotban
2967324
12736
448
Watches
2 darab antik zsebóra, sérülésekkel
2967424
12737
448
Watches
Vegyes óra tétel: Rakéta óra (tisztításra szorul) szíjak, stb
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF