Uhren

Zahl der Lose: 180

Ezüst (Ag) tokos, kulcsos zsebóra, mechanikus szerkezettel, kissé sérült számlap, működik, jelzett, d: 47 mm
12726.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Molnia duplafedeles zsebóra, másodpercmutatóval, működik, d: 50 mm
12727.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Gucci replika női karóra, kvarc, működik, d: 14 mm
12728.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

12729.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Régi, nagyméretű Regulateur zsebóra + szovjet Zlatoustovskiy stopper. Nem működő, sérült, hiányos állapotban. d: 47 - 66 mm
12730.

Rufpreis:
2 000 HUF

2 db régi zsebóra: "Petőfy Sándor" Schönwald Imre, Pécs, XX. sz. eleje, plasztikus virágmintával díszített, duplafedeles tokkal + jelzés nélküli, fémtokos zsebóra. Nem működő, sérült állapotban, d: 43-47 mm
12731.

Rufpreis:
2 000 HUF
27

Boss antimagnetic dupla fedeles zsebóra, fém házzal, működik, d: 47 mm
12732.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

2 db régi zsebóra (Junghans, Chronometre), nem működő, sérült állapotban, d: 45-50 mm
12733.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bruno Banani quartz karóra, működik, pontos, d: 35 mm
12734.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

9 darab zsebóra alkatrész, közte számlapok, klf méretben és állapotban
12735.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

2 darab antik zsebóra, sérülésekkel
12736.

Rufpreis:
5 000 HUF

Vegyes óra tétel: Rakéta óra (tisztításra szorul) szíjak, stb
12737.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF