Uhren Zahl der Lose: 180
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2909515
12702
448
Watches
Ágaskodó ló figurális asztali óra, aranyszínű műanyag, jelzett, kopásokkal, , m: 51 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
2903664
12703
448
Watches
Angol asztali óra. Rugójáratos. Réz berakással. Szép számlappal, működő, jó állapotban. 29 cm
2777878
12704
448
Watches
Tündéres fali quartz óra, kopásokkal, d: 21 cm
2783140
12705
448
3400
Watches
Art deco asztali óra. Fém, bakelit, üveg. Korának megfelelő, kopottas állapotban, nem működik, 20,5x11,5 cm
2967429
12706
448
Watches
Kertész Zsuzsa TV bemondónő aláírt képe. Kissé foltos 14x10 cm
2967330
12707
448
Watches
Orient japán aranyozott női karóra, működik, jelzéssel, kvarcóra, d: 15 mm
2968196
12708
448
Watches
2 db fém óralánc, h: 38-40 cm
2967319
12709
448
Watches
Ezüst (Ag) tokos zsebóra, nem működik, jelzéssel, plexilapja hiányzik, sérüléssekkel, d: 25 mm
2968194
12710
448
Watches
Kétsoros fém óralánc, h: 29 cm
2965514
12711
448
Watches
Doxa kézi felzúzós zsebóra. Kis méret d:40 mm Javítésra szorul + Kvarc zsebóra fém tokkal 2968611
12712
448
Watches
Cornavin 17 köves kézi felhúzós karóra, szép számlappal, működik, d: 32 mm 2965513
12713
448
Watches
Certina karóra. Kézi felhúzós szerkezettel, hibátlan számlappal. Jelzett koronával, Nem működik d: 34 mm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF