Uhren

Zahl der Lose: 180

Ágaskodó ló figurális asztali óra, aranyszínű műanyag, jelzett, kopásokkal, , m: 51 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
12702.

Rufpreis:
8 000 HUF

Angol asztali óra. Rugójáratos. Réz berakással. Szép számlappal, működő, jó állapotban. 29 cm
12703.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Tündéres fali quartz óra, kopásokkal, d: 21 cm
12704.

Rufpreis:
1 600 HUF

Art deco asztali óra. Fém, bakelit, üveg. Korának megfelelő, kopottas állapotban, nem működik, 20,5x11,5 cm
12705.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Kertész Zsuzsa TV bemondónő aláírt képe. Kissé foltos 14x10 cm
12706.

Rufpreis:
1 200 HUF

Orient japán aranyozott női karóra, működik, jelzéssel, kvarcóra, d: 15 mm
12707.

Rufpreis:
10 000 HUF

2 db fém óralánc, h: 38-40 cm
12708.

2 db fém óralánc, h: 38-40 cm

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst (Ag) tokos zsebóra, nem működik, jelzéssel, plexilapja hiányzik, sérüléssekkel, d: 25 mm
12709.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kétsoros fém óralánc, h: 29 cm
12710.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Doxa kézi felzúzós zsebóra. Kis méret d:40 mm Javítésra szorul + Kvarc zsebóra fém tokkal
12711.

Rufpreis:
3 000 HUF

Cornavin 17 köves kézi felhúzós karóra, szép számlappal, működik, d: 32 mm
12712.

Rufpreis:
3 000 HUF

Certina karóra. Kézi felhúzós szerkezettel, hibátlan számlappal. Jelzett koronával, Nem működik d: 34 mm
12713.

Rufpreis:
4 000 HUF
23

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF