12435.
Beendet 448. Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
40 000 HUF
108,40 EUR, 125,00 USD
Csorvássy István (1912-1986): Anya gyermekeivel. Faragott gyökér, jelzett, kis kopással, m: 34,5 cm