14095.
Beendet 448. Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
1927-1930 Régi emlékkönyv, bejegyzésekkel, rajzokkal (közte egy akvarellkép is), bársonykötésben, sérült fűzéssel