10579.
Beendet 448. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
28 000 HUF
75,88 EUR, 87,50 USD
VGY jelzéssel, magyar festő, XX. sz. második fele: Mosónők. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 50x60 cm