Schweiz. Meyers Reisebücher. Leipzig - Wien, 1904., Bibliographisches Institut. Achzehnte Auflage. Német nyelven. Kihajtható térképekkel, panorámaképekkel illusztrált, valamint nagyméretű Svájz térkép-melléklettel. (A térkép-melléklet általában hiányzik.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal, egyébként jó állapotban.