Maller Sándor: Az Európa-eszme. A kezdetektől a megvalósulásig. Szerk.: Klebelsberg Éva. Bp., 1996, Gróf Klebelsberg Kuno Alapítvány. Egészvászon-kötésben, enyhén kopott borítóval. DEDIKÁLT példány, a szerző, Maller Sándor dedikációjával és a szerkesztő, Klebelsberg Éva aláírásával.