Sophia. Tausend Recepte für Küche und Haus, Gesundheits- und Körpferpflege. Berlin, 1897, Franz Lipperheide. Kiadói illusztrált egészvászon kötésben, sérült gerinccel, kopott borítóval, festett lapélekkel, néhány lap foltos.