Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 293
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2975558
18605
448
Books: Architecture, Art
Hamvas Béla - Kemény Katalin: Forradalom a művészetben. Absztrakció és szürrealizmus Magyarországon. Bp., 1989, Pannónia. Második kiadás. A borító Lossonczy Tamás munkája. Kiadói papírkötés. A művet Lukács György (1885-1971) 1948-ban politikailag károsnak minősítette. Hamvas Bélát (1897-1968) b-listázták, kényszernyugdíjazták, publikációs és szerkesztési jogaitól is megfosztották. Feleségét Kemény Katalint (1909-2004) hallgatásra ítélték. 2976744
18606
448
Books: Architecture, Art
Szőnyi Zsuzsa: A Triznya-kocsma. Magyar sziget Rómában. Bp., 2006, Kortárs Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
2976759
18607
448
2200
Books: Architecture, Art
Babits Mihály: Erato. Az erotikus világköltészet remekei. Szalay Lajos rajzaival. Bp., 1980., Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval. Számozott 1295/2300
2965994
18608
448
Books: Architecture, Art
Kós Károly-Szentimrei Judit-Nagy Jenő: Szilágysági Magyar Népművészet. Bukarest, 1974, Kriterion Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói védőborítóban. Kós Károly által DEDIKÁLT példány 2976839
18609
448
Books: Architecture, Art
Szántó Piroska retrospektív kiállítása. Szentendrei Képtár, 1993. szeptember 2-október 17. Szerk.: Mazányi Judit. (Bp., 1993), Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága. Szántó Piroska műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés. 2972020
18610
448
Books: Architecture, Art
2972002
18611
448
Books: Architecture, Art
2974531
18612
448
Books: Architecture, Art
Barangolás a múltban. Szamosszegi Bodó Sándor. Hn.,2002.nyn. Gazdag képanyaggal illusztrált, közte az 1552-es ostromot ábrázoló, és lovas tematikájú festmények reprodukcióival. Kiadói kartonált papírkötés.
2974503
18613
448
Books: Architecture, Art
M.V. Schepkina: Miniatures of the Khludov Psalter. Illustrated Greek codex of the 9th century. Moszkva, 1977, Iskusstvo. Orosz és görög nyelven. Angol nyelvű rezümével. Gazdag képanyaggal illusztrált fakszimile kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2974164
18614
448
Books: Architecture, Art
A . Kuchumov: Pavlovsk Palace Park. Leningrad,1975,Aurora. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
2975153
18615
448
Books: Architecture, Art
Pusztai László: Magyar öntöttvasművesség. Bp, 1978, Műszaki. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, kiadó papír védőborítóban
2975187
18616
448
Books: Architecture, Art
Udvarhelyi Nándor: Magyar szentek temploma. Felső-Árva magyar kincsestárva. Oravka (Kisárva) fatemploma. Mudrák Attila. Prokopp Mária utószavával. [Bp.], 2013,Kairosz. Kiadói kartonált papírkötés.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF