Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 293
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2974569
18581
448
Books: Architecture, Art
Schaár Erzsébet-Pilinszky János: Tér és kapcsolat. Bp., 1975, Magvető. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 2968495
18582
448
Books: Architecture, Art
1947 Pátzay Pál: A képalkotás viszonya az építészethez. Keret és talapzat. Különlenyomat a Válasz 1947. 9. számából. Bp., Antiqua-ny., 16 p. A szerző, Pátzay Pál (1896-1979) kétszeres Kossuth-díjas szobrászművész, éremművész, a kiváló művész által Meller Simon (1875-1949) művészettörténész részére DEDIKÁLT példány. 2967427
18583
448
Books: Architecture, Art
Walden, Herwarth: Az uj festőművészet: Expresszionizmus. Ford.: Kenessey Sándor. (Bp.), 1924, Amicus (Globus-ny.), 26p. + 16 t. Egészoldalas fekete-fehér képekkel, Umberto Boccioni, Gino Severini, Moholy-Nagy László, Scheiber Hugó, Alexander Archipenko, Robert Delaunay, Fernand Léger, Franz Marc, Waszilij Kandinsky, Kádár Béla, Marc Chagall, Heinrich Campendonk és Paul Klee munkáinak reprodukcióival illusztrálva. A borítón Reiter László fametszetével. Kiadói papírkötés, sérült, hiányos borítóval, kissé sérült fűzéssel, helyenként minimálisan foltos lapokkal. 2967381
18584
448
4800
Books: Architecture, Art
Scultéty Zoltán: A sárközi eklektika. Az eklektika sajátos megjelenési formái Sárköz falusi lakóházépítészetében. (Műemlékvédelmi szakdolgozat). Szekszárd, 2008, szerzői kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés.
2966156
18585
448
Books: Architecture, Art
Dési Huber István: A művészetről. Szerk. és sajtó alá rendezte: Oelmacher Anna. Bp., 1959, Képzőművészeti Alap. Egyetlen kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, ajándékozási bejegyzéssel. Megjelent 3150 példányban.
2965057
18586
448
Books: Architecture, Art
Ország Lili festményei a Kolozsváry-gyűjteményben. Tihanyi Múzeum, 1987. július 10-szeptember 27. H.n., é.n., k.n.. Színes és fekete-fehér reprodukciókkal gazdagon illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés. 2971739
18587
448
Books: Architecture, Art
Bónisné Wallon Emma: Művészettörténet. III. r. Újkor. Bp., 1933. ki. Egy. Ny. Korabeli félvászon kötésben belül sérült a kötés 2971441
18588
448
Books: Architecture, Art
Párnadal. Kitagava Utamaro munkái. Terebess, Budapest, 1998. Erotikus nyomatok reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, olvasatlan, szép állapot. 2971446
18589
448
Books: Architecture, Art
Ryo Kan: 44 haiku. Terebess, Budapest, 1999. Kiadói papírkötés, olvasatlan, szép állapotban.
2971505
18590
448
Books: Architecture, Art
Megoldják! Karikatúrák Kínából. Válogatta: Steinert Ágota. Terebess, Budapest, 1999. Kiadói kartonált papírkötés, olvasatlan, szép állapotban.
2965212
18591
448
Books: Architecture, Art
Schulek János: Visegrád. Mátyás király palotája. A Visegrádi Várbizottság kiadványai II. füzet. Bp., 1941, (Kir. M. Egyetemi Ny.), 15+(1) p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói tűzött papírkötés. 2967293
18592
448
Books: Architecture, Art
4 db kiállítási katalógus: Tárgymutató az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat 1900. évi tavaszi kiállítására. Bp., 1900, Singer és Wolfner. + Az 1928., 1929. és 1930. évi tavaszi kiállítás képes tárgymutatója. Bp., 1928-1930, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, hiányos borítókkal, sérülésekkel.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF