Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 331
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2969015
19048
448
Mihályi Ödön: Felszökő föld. Bp., [1930], Pantheon. 1 t. + 91+(3) p. Kiadói papírkötés, kissé hiányos gerinccel, sérült, a könyvtesttől elvált borítóval. (Ritka!)
2971299
19049
448
3800
2971487
19050
448
Hergár Emil: Mah-jong szabály. Terebess, Budapest, 1997. Az 1925-ös Fischbach K. kiadás reprint kiadása. Kiadói papírkötés, szép állapotban 2971469
19051
448
Macue Basó: Százhetven haiku. Ford.: Fodor Ákos. Terebess, Budapest, 1998. Kiadói papírkötés, olvasatlan, szép állapotban. 2974521
19052
448
Fekete István 8 db regénye és 1 db róla szóló könyv - 1961-1986. Kötetenként változó kötésben és állapotban. 2975108
19053
448
Baranyi-Csala-Simor: Európai idill. A szerzők és az illusztrátor által aláírt, megjelent 300 példányban. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 2965218
19054
448
Heckenast Dezső: Heckenast Gusztáv. Egy fejezet a magyar irodalmi élet történetéből. Bp., 1936, (Spitzer Aladár-ny.), 46+(2) p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült borítóval
2974059
19055
448
Liska Tibor: A SzociaLiska vállalkozás. VKCS vitáinak jegyzőkönyvei és vitaindítói II. (Kézirat gyanánt). Bp., 1985, (GÉPSZEV-ny.), 28 p. Kiadói tűzött papírkötés. 2976666
19056
448
Sütő András: Emberek indulnak. DEDIKÁLT! Bukarest, Állami Irodalmi és Művészeti Kiadó. Első kiadás! Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban. 2974795
19057
448
Mikes Kelemen: Törökországi levelek. Mikes Kelemen Művei II. kötet. Nemzeti Könyvtár XII. köt. Szerk.: Abafi Lajos. Bp.,1880.,Aigner Lajos,(Wilckens F. C. és Fia-ny.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval. az első 4 lap kijár, közte az elülső szennylap és a címlap is, az utolsó kijáró lapon szakadás. 2974440
19058
448
2975370
19059
448
Biró Miklós: Magyar Grafikai Almanach. Bp., 1933 Saját kiadás, számos modern reklámgrafikával illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben 270p. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF