Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 331

Mihályi Ödön: Felszökő föld. Bp., [1930], Pantheon. 1 t. + 91+(3) p. Kiadói papírkötés, kissé hiányos gerinccel, sérült, a könyvtesttől elvált borítóval. (Ritka!)
19048.

Rufpreis:
1 800 HUF

19049.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Hergár Emil: Mah-jong szabály. Terebess, Budapest, 1997. Az 1925-ös Fischbach K. kiadás reprint kiadása. Kiadói papírkötés, szép állapotban
19050.

Rufpreis:
1 800 HUF

Macue Basó: Százhetven haiku. Ford.: Fodor Ákos. Terebess, Budapest, 1998. Kiadói papírkötés, olvasatlan, szép állapotban.
19051.

Rufpreis:
5 000 HUF

Fekete István 8 db regénye és 1 db róla szóló könyv - 1961-1986. Kötetenként változó kötésben és állapotban.
19052.

Rufpreis:
1 600 HUF

Baranyi-Csala-Simor: Európai idill. A szerzők és az illusztrátor által aláírt, megjelent 300 példányban. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19053.

Rufpreis:
4 000 HUF

Heckenast Dezső: Heckenast Gusztáv. Egy fejezet a magyar irodalmi élet történetéből. Bp., 1936, (Spitzer Aladár-ny.), 46+(2) p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült borítóval
19054.

Rufpreis:
1 400 HUF

Liska Tibor: A SzociaLiska vállalkozás. VKCS vitáinak jegyzőkönyvei és vitaindítói II. (Kézirat gyanánt). Bp., 1985, (GÉPSZEV-ny.), 28 p. Kiadói tűzött papírkötés.
19055.

Rufpreis:
1 600 HUF

Sütő András: Emberek indulnak. DEDIKÁLT! Bukarest, Állami Irodalmi és Művészeti Kiadó. Első kiadás! Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
19056.

Rufpreis:
5 000 HUF

Mikes Kelemen: Törökországi levelek. Mikes Kelemen Művei II. kötet. Nemzeti Könyvtár XII. köt. Szerk.: Abafi Lajos. Bp.,1880.,Aigner Lajos,(Wilckens F. C. és Fia-ny.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval. az első 4 lap kijár, közte az elülső szennylap és a címlap is, az utolsó kijáró lapon szakadás.
19057.

Rufpreis:
2 800 HUF

19058.

Rufpreis:
3 000 HUF

Biró Miklós: Magyar Grafikai Almanach. Bp., 1933 Saját kiadás, számos modern reklámgrafikával illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben 270p.
19059.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF