Karinthy Frigyes: Tanár úr kérem. Márai Sándor előszavával, Vértes Marcell rajzaival. Bp., 1944, Új Idők Irodalmi Intézet (Singer és Wolfner), 268+(4) p. Második, bővített kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, a címlapon kisebb szakadással.
1892 Budapesti Szemle. Szerk.: Gyulai Pál. Hatvankilencedik kötet. (181., 182., 183. szám). Bp., 1892, Franklin-Társulat, 1 sztl. lev. + 480 p. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kissé sérült, foltos borítóval, néhány kissé foltos lappal, az első két lap kijár.
1905 A Hét. Politikai és irodalmi szemle. Szerk. és kiadja: Kiss József. XXXI. és XXXII. köt., 1905. január-december. (Teljes évfolyam két kötetben). Bp., 1905, A Hét Kiadóhivatala (Athenaeum-ny.), 2 sztl. lev. + 432 p; 2 sztl. lev. + 433-908 p. Oldalszámozáson kívül egészoldalas képekkel illusztrálva. Korabeli félvászon-kötésben, kopott borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel, kissé foltos lapokkal, néhány kijáró lappal.
1896 A Hét. Politikai és irodalmi szemle. Szerk. és kiadja: Kiss József. 1896. I. félév (január-június). Bp., 1896, A Hét Kiadóhivatala (Athenaeum-ny.), 2 sztl. lev. + 460 p. Oldalszámozáson kívül egészoldalas képekkel illusztrálva. Korabeli félvászon-kötésben, kissé sérült, foltos borítóval, sérült, az elülső kötéstáblához ragadt címlappal, helyenként sérült, penészfoltos lapokkal.
1898 A Hét. Politikai és irodalmi szemle. Szerk. és kiadja: Kiss József. 1898. I. félév (január-június). Bp., 1898, A Hét Kiadóhivatala (Athenaeum-ny.), 416 p. Oldalszámozáson kívül egészoldalas képekkel illusztrálva. Korabeli félvászon-kötésben, kissé kopott, sérült borítóval, hiányzó címlappal, helyenként kissé foltos lapokkal.
1897 A Hét. Politikai és irodalmi szemle. Szerk. és kiadja: Kiss József. XVI. köt. 1897. II. félév (július-december). Bp., 1897, A Hét Kiadóhivatala (Athenaeum-ny.), 2 sztl. lev. + 421-844 p. Oldalszámozáson kívül egészoldalas képekkel illusztrálva. Korabeli félvászon-kötésben, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.
1909 A Hét. Politikai és irodalmi szemle. Szerk. és kiadja: Kiss József. 1909. II. félév (július-december). Bp., 1909, A Hét Kiadóhivatala (Athenaeum-ny.), 437-876 p. Oldalszámozáson kívül egészoldalas képekkel illusztrálva. Korabeli félvászon-kötésben, kopott borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.
1913 A Hét. Politikai és irodalmi szemle. Szerk. és kiadja: Kiss József. XLVIII. köt. 1913. II. félév (július-december). Bp., 1913, A Hét Kiadóhivatala (Athenaeum-ny.), 2 sztl. lev. + 425-884 p. Oldalszámozáson kívül egészoldalas képekkel illusztrálva. Korabeli félvászon-kötésben, kissé sérült, kopottas borítóval, helyenként foltos lapokkal.
Mécs László összes versei 1920-1940. Bp., 1942, Athenaeum, 760 p. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel, a hátsó borítón kis folttal. Mécs László (1895-1978) premontrei szerzetes, költő által aláírt példány!
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.