Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 331

Csordás Norbert: Angol-magyar értelmező szótár. (Bp.), 2006, CDN Kft. Átkötött egészvászon-kötésben. Megjelent 500 példányban.
19024.

Rufpreis:
1 800 HUF

Karinthy Frigyes: Tanár úr kérem. Márai Sándor előszavával, Vértes Marcell rajzaival. Bp., 1944, Új Idők Irodalmi Intézet (Singer és Wolfner), 268+(4) p. Második, bővített kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, a címlapon kisebb szakadással.
19025.

Rufpreis:
1 600 HUF
14

Rachmanova, Alexandra: Halhatatlan szerelmes. Tolsztoj házasságának regénye. Ford.: Wiesner Juliska. Bp., é.n., Dante. Második kiadás. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón némi kopással.
19026.

Rufpreis:
1 600 HUF

19027.

Rufpreis:
2 800 HUF

19028.

Rufpreis:
10 000 HUF

1896 A Hét. Politikai és irodalmi szemle. Szerk. és kiadja: Kiss József. 1896. I. félév (január-június). Bp., 1896, A Hét Kiadóhivatala (Athenaeum-ny.), 2 sztl. lev. + 460 p. Oldalszámozáson kívül egészoldalas képekkel illusztrálva. Korabeli félvászon-kötésben, kissé sérült, foltos borítóval, sérült, az elülső kötéstáblához ragadt címlappal, helyenként sérült, penészfoltos lapokkal.
19029.

Rufpreis:
5 000 HUF

19030.

Rufpreis:
5 000 HUF

19031.

Rufpreis:
5 000 HUF

1909 A Hét. Politikai és irodalmi szemle. Szerk. és kiadja: Kiss József. 1909. II. félév (július-december). Bp., 1909, A Hét Kiadóhivatala (Athenaeum-ny.), 437-876 p. Oldalszámozáson kívül egészoldalas képekkel illusztrálva. Korabeli félvászon-kötésben, kopott borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.
19032.

Rufpreis:
5 000 HUF

19033.

Rufpreis:
5 000 HUF

Mécs László összes versei 1920-1940. Bp., 1942, Athenaeum, 760 p. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel, a hátsó borítón kis folttal. Mécs László (1895-1978) premontrei szerzetes, költő által aláírt példány!
19034.

Rufpreis:
2 000 HUF

19035.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF