Tétel

Rufpreis:

1 400 HUF

Beschreibung:

Együtt Európában. Szerk.: Szépfalusi István. Útitárs, Oslo-Bécs 1971. Bécs, 1971, magánkiadás. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval. A könyv szerkesztője, Szépfalusi István által Oravecz Imre Kossuth-díjas költő részére DEDIKÁLT példány.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert