Gläser

Zahl der Lose: 251

Skandináv stílusú zöld üveg kínáló, jelzés nélkül, hibátlan, 19x20 cm
11741.

Rufpreis:
2 400 HUF

Holme Gaard virág üvegváza, jelzéssel, kis kopással, m: 7,5 cm
11742.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Cseh színezett üveg kosár, jelzés nélkül, m: 17 cm, h: 23 cm
11743.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Retro piros üvegváza, alján kopással, jelzés nélkül, m: 31 cm
11744.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

2 db Coca Cola Euro 2016 pohár, hibátlan, m: 14,5 cm
11745.

Rufpreis:
1 800 HUF

6 darabos csiszolt királykék kristályüveg pezsgőspohár szett, original dobozában, kis esztétikai hibával: a poharak szájánál kis fehér folt van, m: 24 cm
11746.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csiszolt mintás ólomkristály kosár kínáló, jelzés nélkül, kopással, m: 12,5 cm
11747.

Rufpreis:
2 400 HUF

Antik cseh lila hutaüveg kancsó, aranyozással, jelzés nélkül, hibátlan, m: 22,5 cm
11748.

Rufpreis:
5 000 HUF

Leonardo design piros kínálótál, jelzett, hibátlan, 32x32 cm
11749.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Hutaüveg italos flaska dugóval, pontozásos festéssel, jelzés nélkül, minimális kopottsággal, m: 19 cm
11750.

Rufpreis:
2 800 HUF

Moser jellegű régi színes poharak, 5 db, jelzés nélkül, kopással, m: 7-12 cm
11751.

Rufpreis:
2 400 HUF

Antik savmaratott mintás üveg lámpabúra, bronz szerelékkel, kopással, d: 20 cm
11752.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF