31361.
Beendet 447. Fernauktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD
DN "Gróf Széchenyi István / MHB Magyar Hitelbank Rt" (2xklf) jelzett Ag és bronz emlékérem pár, az egyik plombált, sérült MNB tokban (34,79g/0.835/42,5mm) T:XF,UNC az ezüstön patina, ujjlenyomat, karc