10711.
Beendet 447. Fernauktion
Stich
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
XIX. sz. közepe "Siebenbürgen", illusztráció erdélyi népviseletekkel, Wien, Mechitharisten, fametszet, papír, jelzett a metszeten (Pannemaker sc.), paszpartuban, kissé foltos, 27,5x20 cm