Tétel

Katalognummer:

10734.
Beendet 447. Fernauktion
Stich

Rufpreis:

5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD

Beschreibung:

Landseer, Edwin (1802-1873) festménye után, Rohn Alajos (XIX sz. eleje-1870) metszése: A meggondolatlan lövés. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. Ny. Rohn és Grund, Pesten, 1864. A Vadász és Versenytan műmelléklete, 1864. Kissé foltos. Dekoratív fakeretben. 23x33,5 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk